הפקת אירועים ופסטיבלים

הדבר הראשון שיש לעשות, כשמפיקים אירוע או פסטיבל, הוא כמובן – לקבוע תאריך לאירוע. זה אולי נשמע פשוט, אבל כשמפיקים פסטיבל עם ליין של זמרים ואומנים המופיעים בו, צריכים לוודא כי כולם זמינים בתאריך של הפסטיבל. זו הסיבה שהפקות מהסוג הזה בדרך כלל נקבעות זמן רב מאוד מראש, לפעמים אפילו שנתיים. ברגע שקובעים תאריך, עוברים לשלב הבוקינג. כשמדובר בפסטיבל, יש לשריין כמובן את המופיעים, אך גם את כל שאר הספקים בנוסף להם. גם כשמדובר באירוע – חתונה, כנס עסקי וכדומה, יש לסגור עם כל הספקים הרלוונטיים: תקליטן, שירות קייטרינג, סידורי לינה במידת הצורך ועוד. ככל שהאירוע יותר גדול, כך מדובר במלאכה יותר מסובכת. ולכן, כאן נכנס לתמונה הנושא של השכרת ציוד לאירועים.

השכרת ציוד עבור כל אירוע

אפילו כשעורכים אירוע ביתי קטן, מגלים פעמים רבות שאין בבית די ציוד לכל האורחים. אנשים המפיקים אירועי בוטיק או אירועים משפחתיים נעזרים בחברות להשכרת ציוד, על-מנת להשלים חוסרים כגון פתרונות ישיבה, כלי הגשה וכדומה. בנוסף, המארחים משתמשים בחברות להשכרת ציוד כדי ליצור אחידות בעיצוב. הרבה יותר נעים ואסתטי למשל, כשכל המפיות הן בצבע זהה – אפקט שקשה להשיג עם האמצעים הזמינים בבית, הכוללים בדרך כלל כמות קטנה של מפיות זהות.

הפקת אירועים ופסטיבלים עם שירות של השכרת ציוד לאירועים

גם כשמדובר על הפקת אירועים ופסטיבלים, חברות להשכרת ציוד נותנות מענה אידיאלי, המותאם לצרכי ההפקה של אירוע מרובה משתתפים. פחות חשוב שיהיו מפיות באותה דוגמה, אבל יש לדאוג למשל לאוהלים, מצננים ענקיים, שולחנות, פתרונות ישיבה הפזורים ברחבי הפסטיבל, גנרטורים המספקים חשמל בתנאי שטח ועוד. הפקת אירועים ופסטיבלים היא הרבה יותר פשוטה כשנעזרים בחברה המספקת את כל הציוד הזה, תחת קורת גג אחת. לכן, חשוב לבחור בחברה אמינה, מקצועית ובעל ניסיון והיצע גדול של ציוד זמין. בנוסף, חברות כאלו מציעות הרבה פעמים שירותי הובלה, בניית במות וכדומה, במטרה להעניק פתרון מקיף לכל הצרכים של הפקת אירועים ופסטיבלים. לכן, כדאי לברר מה בדיוק מציעה כל חברה, מה רמת המקצועיות שלה ומהן העלויות.

כמה עולה הפקת אירועים ופסטיבלים?

הפקת אירועים ופסטיבלים היא עניין יקר אבל בניגוד לאירועים פרטיים, מארגני האירוע בונים על כיסוי ההוצאות ועל רווח נאה, כתוצאה מהכרטיסים הנמכרים לפסטיבל או על חשבון המתנות שמביאים האורחים. יש לזכור כי אין מחיר אחיד עבור הפקת אירועים ופסטיבלים וזה תלוי באופי האירוע, הגודל שלו וכמה ציוד וכוח אדם דורשת הפקה מוצלחת שלו. לכן, חשוב כי בראש ובראשונה תגדירו את הצרכים והמטרות שלכם ועמם תגיעו לחברה המתמחה בתחום של הפקת אירועים ופסטיבלים. שם תוכלו לקבל ליווי וייעוץ מקצועי אודות השכרת ציוד וההפקה בכלליות ולמצוא את כל הפתרונות במקום אחד.

דילוג לתוכן