מחסני אחסון

מחסנים ברמה גבוהה הם הבסיס לקבלת השירות הטוב ביותר עבור אחסון מיטלטלין מכל סוג. חברת יוסי במות מציעה לכם מבחר מחסנים הבנויים בתנאים אופטימליים, לאחסון ארוך וקצר טווח של כל תכולה שתבחרו.

מבנה המחסן

מחסני האחסון המרווחים של "יוסי במות", הם בעלי יכולת תפוסה גבוהה, המאפשרת לכם ליהנות מזמינות של מקום אחסון עבור תכולה יקרת ערך, בעלת ערך סנטימנטלי או נפח ומשקל משמעותיים. המחסנים מאובטחים עם מערכות האזעקה המשוכללות ביותר בעולם, מערכות אש מתקדמות ומערכות ממוחשבות לבקרה מרחוק, המאפשרות לכם ליהנות משקט נפשי מלא, לאורך כל תקופת האחסון. כמו כן, התכולה נארזת בקפדנות ומאוחסנת בתוך קונטיינרים גדולים, המגנים עליה מפני נזקי מזג האוויר ומבטיחים כי בקרת האקלים תישאר קבועה, למניעת חשיפת התכולה לטמפרטורות קיצוניות, לחות או יובש, העלולים לפגוע בה.

שירות VIP לכל לקוח

חלק בלתי נפרד מהשירות ב "יוסי במות", כולל יחס חם ואישי לכל לקוח, בכל סדר גודל. השירות כולל ליווי צמוד לכל אורך התהליך ועד לסיום תקופת האחסון, עם יחס אדיב וזמינות מלאה לכל שאלה או הבהרה. בנוסף, ניתן ליהנות משירותי הובלה אל המחסן וממנו, לנוחות מקסימלית והתנהלות נוחה וקלילה עם התכולה שלכם. לחברה ניסיון רב עם התמודדות עם כל סוג של תכולה והניסיון הזה משרת אתכם, הלקוחות. אנחנו יודעים כיצד לשמור על הציוד שלכם בצורה מושלמת ואף משכללים תמידית את דרכי האחסון שלנו.

ברשות חברת "יוסי הובלות ובמות" שטחי מחסני איחסון לכל מטרה.
התכולה מאוחסנת בתוך קונטיינרים ומוגנת מפני מפגעי טבע ובתנאים פיזיים מיטביים על מנת להבטיח את שמירת ושלמות הרכוש המאוחסן. מחסני האחסון מאובטחים באמצעות מערכות אזעקה מתקדמות ומערכות אש. כמו כן התכולה מבוטחת בביטוחים המתאימים.
ניתן לאחסן לתקופות ארוכות טווח.
החברה מספקת גם שירותי הובלה אל המחסן וממנו.

דילוג לתוכן